Nasze strony:
www.extrabau.pl
Euro-Klima Gdańsk Headquarters

Korzystanie z usług naszej firmy gwarantuje:
atrakcyjne i konkurencyjne oferty cenowe
autoryzację takich firm jak TRANE, DAIKIN, ROCKWOOL
prace wykonywane jedynie przez wysokiej klasy specjalistów
bogate doświadczenie instalacyjne i idącą za tym wysoką jakość wykonania


Euro-Klima powstała w roku 1993 w Gdańsku w oparciu o współpracę z firmą Dr Döring GmbH Co. KG, założoną w roku 1945 w Oldenburgu/ Niemcy. Siedziba firmy od początku mieści się pod adresem: 80-324 Gdańsk, ul. Stary Rynek Oliwski 8a. Od października 2005 roku firma prowadzi także swój oddział w Niemczech (Hamburg).

Nasze zespoły starannie dobieranych i wysoce wykwalifikowanych specjalistów są zaangażowane w projekty budowlane w kraju oraz stoczniowe w stoczniach Europy Zachodniej oraz Polski. Wszystkie usługi są wykonywane przy użyciu najnowszego sprzętu i technologii.


Główne zakresy naszych prac to:

Branża instalacyjna w przemyśle lądowym

Branża instalacyjna w przemyśle stoczniowym (morskim)


Nasze certyfikaty
1. Certyfikaty spawalnicze Germanischer Lloyd W celu potwierdzenia najwyższej jakości usług dostarczanych przez naszą firmę Germannischer Lloyd udzielił firmie Euro-Klima certyfikacji na wykonywane prace. Najwyższa jakość wykonania usług przysporzyła nam znakomitej opinii i owocuje udziałem firmy w projektach instalacyjnych na wysoce wymagającym rynku jednostek wojskowych. 2. Inne certyfikaty i licencje Poniżej certyfikatów spawalniczych Germannischer Lloyd, znajdziesz także certyfikaty i licencje Izby Przemysłowo-Handlowej Inwestorów Zagranicznych oraz firm Trane i Rockwool.

na górę